Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Myjnia automatyczna / ręczna

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

W naszej myjni znajduje się maszyna typu CHRIST PRIMUS.


Jest to najnowocześniejsza myjnia portalowa z dopasowującymi się do kształtu auta szczotkami gąbkowymi. Przed wjazdem samochodu pod maszynę, auto jest dokładnie przygotowane przez przeszkolonego pracownika, który na wstępie nakłada na samochód specjalny preparat do usunięcia zabrudzenia i owadów.

Następnie pod wysokim ciśnieniem spłukiwane są zanieczyszczenia. Gdy jest potrzeba stosujemy również preparat do usuwania owadów. Kolejna czynność to mycie szczotką w trudno dostępnych miejscach. Końcowy etap wstępnego mycia to mycie kół. Posiadamy również skuteczny środek do odnawiania felg aluminiowych.
Na myjni stosujemy chemię firmy dominującej na rynku zachodnim. Każdy klient ma prawo sprawdzić jakość płynów i atest oraz stan termiczny szczotek myjących. Posiadamy również dwa stanowiska odkurzaczy samochodowych i kompresor.

MYJNIA BEZDOTYKOWA (RĘCZNA) - czynna 24h

W maju 2015 roku powstała myjnia ręczna z dwoma stanowiskami, która jest bardzo prosta w obsłudze.
Nasza myjnia ręczna jest jedyną w okolicy, która posiada program mycia wstępnego mikroproszkiem, co umożliwia bardzo dokładne usunięcie zabrudzeń. Dodatkowo na stanowiskach zainstalowane są 'lance' ze szczotkami, dzięki którym można dokładnie umyć samochód (i dywaniki, które można powiesić na specjalnych uchwytach). 

Przy każdym stanowisku znajduje się darmowy, specjalny płyn do mycia felg. 

ODKURZACZE

Do Państwa dyspozycji zainstalowane są dwa profesjonalne odkurzacze samochodowe. 


Serdecznie zapraszamy

DO KAŻDEGO BADANIA TECHNICZNEGO MYCIE AUTA GRATIS 

Aktualności

MYCIE PODWOZIA
Mycie podwozia to ważna czynność, która wbrew pozorom powinna być wykonywana częściej niż wielu kierowcom może się wydawać ❗️ Szczególnie zimą pozbywanie się nagromadzonego błota, osadów oraz soli stosowanej na drogach jest jednym z kluczowych elementów mających na celu zachowanie pojazdu w dobrym stanie ❄️🌦 Zalety mycia podwozia to m.in.: możliwość zwolnienia tempa korodowania elementów samochodu, możliwość dostrzeżenia uszkodzeń i ich szybsza naprawa, ogólne wydłużenie żywotności samochodu ❤
Zapraszamy na naszą myjnię automatyczną !

Mycie auta GRATIS !
Do okresowego badania technicznego samochodu osobowego otrzymasz mycie auta gratis !
Zapraszamy


Płatność kartą
Za wszystkie usługi wykonywane na STACJI KONTROLI POJAZDÓW możesz już zapłacić kartą !
Zapraszamy !

 

 

Dobrzeń Wielki, ul. Strzelców Bytomskich 99
tel.: 602 333 268, NIP: 751-109-58-38
e-mail: info@stacjadobrzen.pl


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA